TRANSPORT
SPEDYCJA
LOGISTYKAReferencje


Dachser Sp.zo.o.

Referencje - Dachser

Z pełną odpowiedzialnością polecam firmę Andrzej Machaj jako rzetelnego i profesjonalnego partnera w zakresie usług transportowych. Od momentu nawiązania współpracy każdy zlecany transport świadczony jest nienagannie. Standardy obowiązujące w firmie w pełni spełniają nasze oczekiwania.

Firma Andrzej Machaj zapewnia szybki przepływ informacji, dzięki czemu nasi spedytorzy są na bieżąco informowani o realizacji transportu. Usługi transportowe świadczone są przez doświadczonych oraz kulturalnych kierowców. Cechy te są konieczne w celu utrzymania dalszych kontaktów biznesowych z obsługiwanymi kontrahentami. Firma Andrzej Machaj wywiązuje się z usług transportowych terminowo i bezproblemowo.

Niewątpliwym atutem firmy jest pełna dyspozycyjność i osiągalność pracowników poza tzw. godzinami pracy, dzięki czemu możliwe jest zlecenie transportu o każdej porze. Życzliwe i otwarte nastawienie pracowników do wymagań klienta zachęcają do kontynuowania współpracy.

Biorąc pod uwagę wszystkie wyżej wymienione cechy, bez cienia wątpliwości mogę polecić firmę Andrzej Machaj jako profesjonalnego i godnego zaufania partnera w dziedzinie transportu.

Patryk Kuźniacki
Kierownik Spedycji Krajowej
Dachser Sp.zo.o.

Dor-Cel

Referencje - Dor-Cel